Hizmetler

Tasarım

Hizmet sunduğum başlıca tasarım hizmetleri;

Kurumsal kimlik tasarımı (marka ismi oluşturma, marka hikayesi, logo tasarımı, amblem, mali ve matbu evrak tasarımları gibi kurumsal kimliğe dahil tüm kreatif tasarım ihtiyaçları)

 

Markalar için kampanya tasarımı ve kurgusu, endüstriyel ürün tasarımları, ürün kataloğu, prestij katalogları, tanıtım kataloğu ve broşürleri, ambalaj tasarımları, süreli yayınlar, dergi tasarımı, faaliyet raporları, ilan tasarımları, afiş ve poster tasarımları, kitap ve kitapçık tasarımları, menü tasarımları...

 

Kısacası markaların tüm tasarım/fikir ihtiyacı ve basılı materyallerinin tasarımlarını oluşturma, baskı öncesi dahil olmak üzere üreticilerden elde edilebilecek tüm çalışmaların fikir, tasarım, takip ve üretimini üstlenmekteyim.

Açık hava ve iç mekanlar outdoor / indoor reklam kampanyaları tasarımı, kurgu ve üretimi, stant tasarımları, etkinlik ve organizasyon tasarımları, yönlendirme çözümleri, bilboard tasarımları gibi çizgi altı/çizgi üstü tasarım alanlarında hizmet vermekteyim.

Sektörünüz özelinde daha önce hazırlamış olduğum tasarım örneklerini görmek için lütfen iletişime geçin.

 

Dijital Pazarlama

Markanızın dijital dünyaya uygun strateji geliştirme aşamasından başlayarak web site tasarımları aşamasında; web sitesi arayüz tasarımları, reklamlarınız için iniş sayfaları, banner tasarımları, responsive altyapılı web sayfaları, mobil web sitesi tasarımları, mailing tasarımları, dijital reklam kampanyaları, E-Bülten tasarımları gibi tüm dijital ihtiyaçlarınızı kullanıcı deneyimini üst seviyede tutarak dijital çağın gerekliliklerine göre tasarlıyorum.

Görsellikten sonra içerik pazarlaması stratejisini oluşturup, ardından markanıza özel SEO ve SEM analiz çalışmaları tamamlandıktan sonra rakip analizi ve teknik analiz raporlarını çıkarıyor markanın dijital altyapı eksikleri varsa tamamlayıp markayı dijital pazarlamaya uygun hale getiriyorum. Teknik altyapı ile ilgili derinlemesine konularda uzmanlarla çalışarak markanıza danışmanlık sağlıyorum.


Google Adwords Reklamları, Facebook ve Instagram reklamları (reklam metni, reklam tasarımı, reklam kurulumu, dönüşüm takibi, optimizasyon, rapor), yerel online/offline reklam kampanyaları, içerik pazarlaması, influencer marketing gibi markanızın ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar hazırlıyorum.

Aynı zamanda tüm sosyal medya hesaplarınızı kurup veya hali hazırda açık olan sosyal medya hesaplarınızı düzenleyip mecraya uygun, hedef kitlenize özel içerikler hazırlayarak sosyal medya yönetimini sağlıyorum.

Dijital Pazarlama stratejiniz için neler yapabileceğimizi detaylı görüşmek isterseniz lütfen bana ulaşın.

 

Dijital Dönüşüm

Dijital dünya ile tanışmak için geç kalmadınız!

Offline hizmet veren işletmenizi online platformlara taşımak için gereken tüm hizmetleri marka ihtiyaçları doğrultusunda tespit ediyor, pazarlama stratejinizi ve  markanızı dijital dünyaya hazır hale getirmek için gereken tüm kurulumları sağlıyorum..

Dijital pazarlamadan sosyal medya yönetimine, Google Ads Reklamlarından Facebook Business paneline tüm reklam panellerinizi kuruyor, Google Analytics, Web Search Console, Facebook Pixel gibi entegrasyonlarını sağlıyorum.

 

Dijital pazarlama için markanıza uygun fotoğraflar nasıl çekilir, ürün veya hizmetlerinizi anlatan metinler nasıl yazılır, tanıtımlarınız için videolar nasıl üretilir ve kurgusu nasıl yapılır gibi dijital içeriklerin nasıl hazırlanacağına dair ister kapsamlı bir eğitim veriyor isterseniz de markanıza danışmanlık sağlıyorum.

İşletmenize 360 derece dijital pazarlama analizi yaptırmak isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.

Butik Markalar ve Kobi'ler için Profesyonel İş Yeteneklerim

 • Grafik Tasarım

 • Ticari Pazarlama

 • Kurumsal İletişim

 • Proje Yönetimi

 • Yaratıcı Strateji

 • Dijital Sanat Yönetimi

 • Dijital Pazarlama

 • Sosyal Medya Yönetimi

 • Sosyal Medya Reklamları

 • Online Reklam Çalışmaları

 • Medya Satın Alma

 • Reklam Yönetimi

 • Baskı Öncesi

 • Fotoğrafçılık

 • SEO/SEM

Grafik Tasarım ve Dijital Pazarlama alanında Kullandığım Program ve Araçlar